Dressage Academy

dressage04Jest szkołą jeździecką, w której możecie uczestniczyć w profesjonalnych treningach, niezależnie od tego czy kiedykolwiek siedzieliście w siodle, czy też jesteście zaawansowanymi zawodnikami, którzy chcą doszkalać swoje umiejętności. Posiadamy pięć koni na różnych poziomach wyszkolenia. Mniej doświadczonym jeźdźcom oferujemy sprawdzonego konia do pracy na lonży, a tym zaawansowanym – treningi   nawet na poziomie Grand Prix. Do Waszej dyspozycji są trzy zawodniczki – instruktorki sportu jeździeckiego, które chętnie podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami.
Raz w miesiącu organizujemy warsztaty dla początkujących jeźdźców, na których uczymy prawidłowego siodłania, kiełznania, pielęgnacji i żywienia koni. Prowadzimy profesjonalne kursy lonżowania oraz załadunku do transportu. Zapraszamy też zainteresowanych chętnych na zawody jeździeckie, aby poznali je od „kuchni”. Zachęcamy Was również do trenowania na Waszych koniach w naszej stajni. Obecnie trenujemy w Aldragho, w Józefosławiu, przy ul. Działkowej 54 (mapka dojazdu). Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom możemy zaoferować dojazd do Waszych stajni i koni na terenie Warszawy i okolic i tam prowadzić zajęcia.dressage05

dressage03Bierzemy też konie w trening. Dla każdego z naszych przyszłych podopiecznych przygotowujemy indywidualny program treningowy, startowy, odpowiednio dopasowane żywienie i pielęgnację. Współpracujemy z fachowcami, którzy zajeżdżają młode konie oraz korygują konie trudne z narowami.

Pomagamy też naszym Klientom w znalezieniu idealnego partnera do ujeżdżenia, skoków czy rekreacji.  Posiadamy dogłębną wiedzę oraz odpowiednie kontakty,  zarówno w Polsce jak i w Europie, umożliwiające wyszukiwanie koni zarówno dla początkujących jeźdźców, młodych koni, jak również koni Grand Prix. Każdy koń jest starannie wyselekcjonowany i dobierany do jeźdźca – zwracamy uwagę na temperament, chody oraz budowę. Z przyjemnością udzielimy Wam porad oraz wskazówek przy wyborze odpowiedniego konia, a na Wasze życzenie, możemy zająć się organizacją wyjazdów do znanych stajni w Holandii i Niemczech.  Zdarza się również, że sprzedajemy niektóre ze swoich koni, dlatego zawsze chętnie omówimy z Wami potencjalne możliwości.

Jeśli jesteście zainteresowani którąś z opcji dzwońcie: 602 555 975 Monika Sitarska.


Mapka dojazdu